top of page
Anchor 1

Naujienos

Publikuota: 2020-10-26


Džiaugiamės, kad sėkmingai pabaigėme metus trukusį tarpusavio draudimo sprendimų bandymo etapą!


Dalyvavimas Lietuvos banko bandomojoje finansinių inovacijų aplinkoje yra vienas esminių etapų kuriant pažangius finansų ir draudimo sprendimus, todėl tai buvo ypač svarbūs ir reikšmingi metai „Ooniq“ tarpusavio draudimo platformos tobulinimui. Per šį laiką realioje aplinkoje išbandėme visus svarbiausius platformos procesus.


Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos bankui už bendradarbiavimą, vertingas įžvalgas ir palaikymą tobulinant naujus draudimo sprendimus, kurie, tikime, yra naudingi žmonėms.


„Visuomenei atvėrėme technologijomis grįstą draudimo rizikos valdymo būdą, kuris kardinaliai skiriasi nuo to, kaip pasaulis buvo įpratęs matyti draudimą. Tarpusavio draudimas skirtas žmonėms, kuriems rūpi paprastumas ir prieinama kaina. Esame įkvėpti teigiamų atsiliepimų, kuriais dalinasi mūsų klientai ir tie žmonės, kurie planuoja jais tapti, todėl ateinančiais metais nekantraujame pristatyti visuomenei dar vieną mūsų kuriamą paslaugą“, – sako „Ooniq“ vykdantysis direktorius ir sumanytojas Aleksandras Prochorovas.

Abstract Structure

Reguliuojamas tarpusavio draudimas sieks tapti alternatyva įprastam draudimui, padidinti pasiūlą ir konkurenciją.

Abstract Structure

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ išbandyta pirmoji inovacija – tarpusavio draudimo platforma.

Abstract Structure

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

bottom of page