Naujienos

Publikuota: 2019-12-06


Lapkričio 29 d. „Ooniq“ komanda, bendradarbiaudama su Mokslo, inovaciju ir technologiju agentura, surengė seminarą apie draudimo inovacijas. Pagrindinis pranešėjas ir šio seminaro moderatorius – pasaulyje pripažintas draudimo inovacijų lyderis ir „Rainmaking Insurtech“ vadovas Manjit Rana. Jis pristatė inovacijas, nukreiptas į didesnės vertės vartotojui kūrimą ir transformuojančias pasaulinę draudimo industriją. Taip pat buvo aptarti lūkesčiai toliau plėsti edukaciją apie draudimo inovacijas, kviečiant šios srities specialistus iš užsienio ir semiantis idėjų iš jų patirčių naudoti inovacijas draudimo srityje.


Seminare dalyvavo pirmaujančių Baltijos šalyse draudimo bendrovių atstovai, kuriems inovatyvių sprendimų pritaikymas rinkoje itin aktualus ir svarbus. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios temos skleidimo ir seminaro organizavimo.

 

„Manjit Rana sugebėjo aiškiai ir paprastai perteikti konkrečias inovacijų pritaikymo galimybes kasdieniame versle, tad dalyviai iš seminaro išėjo sužinoję daugiau apie pasaulines draudimo inovacijų tendencijas ir jų potencialą“, – seminarą apibendrino „Ooniq“ vadovas Aleksandras Prochorovas.

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ bandoma tarpusavio draudimo platforma.

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ nuostolius patyrusius „Ooniq“ klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

Susipažinkite su Prof. Tomu Krilavičiumi – dirbtinio intelekto ekspertu „Ooniq“ komandoje!

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos dalyvis.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.