top of page
Anchor 1

Naujienos

Publikuota: 2019-11-28


Lapkričio 28 d. 10:20 – 11:00 kviečiame apsilankyti „Fintech Inn“ pranešėjų diskusijoje „Future of Insurtech – what to expect?“. Joje atstovaudamas draudimo technologijų bendrovėms dalyvaus ir „Ooniq“ strategijos vadovas Ed Bradshaw. Diskusijoje aptarsime tradicinių draudimo įmonių ir „insurtech“ startuolių bendradarbiavimą kuriant inovatyvias draudimo paslaugas ir pritaikant joms modernias technologijas.


Diskusiją moderuos itin patyręs nepriklausomas draudimo ekspertas Niclas Ward, o be mūsų komandos nario Ed Bradshaw joje dalyvaus ir draudimo inovacijų lyderis, „Rainmaking Insurtech“ vadovas Manjit Rana, didžiausios Šiaurės Europos draudimo bendrovės „If“ inovacijų padalinio vadovas Adam Bergendahl bei draudimo brokerių industrijos profesionalas, „Prospect Insurance Brokers“ vadovas Simon Hogg.


Džiaugiamės, kad didžiausias Baltijos šalyse tokio tipo renginys „Fintech Inn“ vyksta būtent Lietuvoje, o inovatyvių įmonių atstovai jame gali pasisemti naujų įžvalgų apie „fintech“ bei „insurtech“ perspektyvas ir susipažinti su savo srities profesionalais. Nepraleisk galimybės ir tu visko pamatyti ir išgirsti iš arti!


Sužinok daugiau apie „Fintech Inn“: https://bit.ly/2Da4AFW

Abstract Structure

Reguliuojamas tarpusavio draudimas sieks tapti alternatyva įprastam draudimui, padidinti pasiūlą ir konkurenciją.

Abstract Structure

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ išbandyta pirmoji inovacija – tarpusavio draudimo platforma.

Abstract Structure

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

bottom of page