Publikuota: 2019-11-28

Lapkričio 28 d. 10:20 – 11:00 kviečiame apsilankyti „Fintech Inn“ pranešėjų diskusijoje „Future of Insurtech – what to expect?“. Joje atstovaudamas draudimo technologijų bendrovėms dalyvaus ir „Ooniq“ strategijos vadovas Ed Bradshaw. Diskusijoje aptarsime tradicinių draudimo įmonių ir „insurtech“ startuolių bendradarbiavimą kuriant inovatyvias draudimo paslaugas ir pritaikant joms modernias technologijas.

 

Diskusiją moderuos itin patyręs nepriklausomas draudimo ekspertas Niclas Ward, o be mūsų komandos nario Ed Bradshaw joje dalyvaus ir draudimo inovacijų lyderis, „Rainmaking Insurtech“ vadovas Manjit Rana, didžiausios Šiaurės Europos draudimo bendrovės „If“ inovacijų padalinio vadovas Adam Bergendahl bei draudimo brokerių industrijos profesionalas, „Prospect Insurance Brokers“ vadovas Simon Hogg.

 

Džiaugiamės, kad didžiausias Baltijos šalyse tokio tipo renginys „Fintech Inn“ vyksta būtent Lietuvoje, o inovatyvių įmonių atstovai jame gali pasisemti naujų įžvalgų apie „fintech“ bei „insurtech“ perspektyvas ir susipažinti su savo srities profesionalais. Nepraleisk galimybės ir tu visko pamatyti ir išgirsti iš arti!

 

Sužinok daugiau apie „Fintech Inn“: https://bit.ly/2Da4AFW

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ bandoma tarpusavio draudimo platforma.

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ nuostolius patyrusius „Ooniq“ klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

„Ooniq“ organizuotame seminare buvo aptartos draudimo inovacijos.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos dalyvis.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.