Naujienos

Publikuota: 2019-11-27

„Ooniq“ valdybos narys Prof. Tomas Krilavičius dalyvavo LR Seime lapkričio 25 d. vykusioje diskusijoje apie finansų technologijų sektorių Lietuvoje.

 

Kadangi per 2018 metus šis sektorius Lietuvoje išaugo 45 %, mūsų šalis sparčiai įsitvirtina kaip regiono „fintech“ centras. Džiaugiamės prisidėdami prie šio augimo ir didžiuojamės savo bendrove, kuri yra viena iš siūlančių paprastesnes ir pigesnes paslaugas bei inovatyvius sprendimus, kuriančius didžiausią pridėtinę vertę valstybei.

 

Dėkojame asociacijai „Fintech Hub LT“, surengusiai diskusiją „Finansinės technologijos Lietuvoje: galimybės ir rizikos“. Kartu su Seimo nariais, „fintech“ įmonių, Lietuvos banko ir FNTT atstovais kėlėme svarbius klausimus apie šiandien veikiančias „fintech“ įmones Lietuvoje, ateities naudas ir galimybes, taip pat aptarėme galimas rizikas, ir kaip jas suvaldyti.

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

Dalyvavimas Lietuvos banko bandomojoje finansinių inovacijų aplinkoje buvo vienas svarbiausių etapų vystant tarpusavio draudimo platformą.

„Ooniq“ komandos narys profesorius Tomas Krilavičius spalio 7 d. lankėsi „Žinių radijo“ eteryje.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos alumnas.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.