Naujienos

Publikuota: 2019-11-26

Lapkričio 27–28 d. Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“, ketvirtus metus iš eilės vyks didžiausia Baltijos šalyse finansinių technologijų konferencija „Fintech Inn“. Svarbiausias „fintech“ tendencijas renginyje pristatys daugiau kaip 100 pranešėjų, planuojama sulaukti daugiau kaip 3000 dalyvių, atstovaujančių per 500 pasaulio įmonių.

 

„Džiaugiamės galėdami būti šios visame pasaulyje puikiai žinomos „fintech“ konferencijos partneriais ir padėti organizuoti diskusijas apie inovacijas draudime. Smagu matyti ir kiekvienais metais augantį „Fintech Inn“ lankytojų skaičių, tarptautinį susidomėjimą ir pripažinimą“, – sako Aleksandras Prochorovas, „Ooniq“ vadovas.

 

„Ooniq“ komanda ypatingai laukia šių metų renginio, nes pirmą kartą nuo „Fintech Inn“ pradžios draudimo sektoriui bus skiriama tiek daug dėmesio. Kadangi tai ir bus viena iš karščiausių konferencijos temų, nekantraujame pasidalinti savo patirtimi ir išgirsti naujų įžvalgų.

 

Jei žadi dalyvauti konferencijoje, maloniai kviečiame nepraeiti pro šalį ir aplankyti „Ooniq“ stendą, kuris bus pažymėtas numeriu 23.

 

Sužinok daugiau apie „Fintech Inn“: https://bit.ly/2Da4AFW

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ bandoma tarpusavio draudimo platforma.

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ nuostolius patyrusius „Ooniq“ klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

„Ooniq“ organizuotame seminare buvo aptartos draudimo inovacijos.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos dalyvis.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.