Naujienos

Publikuota: 2019-11-08

„Ooniq“ komanda svečiuojasi Kinijoje! Didžiuojamės galimybe dar kartą dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuojamame akseleratoriuje.

Pirmąsias dvi lapkričio savaites kartu su dešimčia kitų perspektyvių Lietuvos įmonių praleisime Kinijoje: Sudžou, Šanchajaus ir Šendženo miestuose. Mūsų darbotvarkėje – gausybė susitikimų su potencialiais investuotojais ir partneriais bei aktyvus dalyvavimas įvairiose konferencijose.

„Jau po pirmųjų programos dienų matome didelį kinų susidomėjimą lietuviškomis kompanijomis ir džiaugiamės pasiektais rezultatais. Įgijome naujų pažinčių ir pasiekėme susitarimų dėl ateities bendradarbiavimo“, – sako Sigutė Stankevičiūtė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros atstovė, Lietuvos delegacijos Kinijoje vadovė.

„Esame suplanavę susitikimus su keliomis Kinijoje pirmaujančiomis ir tarpusavio skolinimosi paslaugas teikiančiomis įmonėmis, kurios planuoja įsikurti Lietuvoje ir savo verslą plėtoti visoje Europos Sąjungoje. Su šiomis įmonėmis norime pasidalinti mūsų praktine patirtimi ir sukurti pagrindus tolesnei abipusiškai naudingai partnerystei“, – lūkesčiais dalinasi Aleksandras Prochorovas.

Jau antrus metus iš eilės „Ooniq“ atstovaus Lietuvai „Hi-Tech Fair“ inovacijų parodoje, kuri lapkričio 13-17 d. vyks Šendžene.

Sužinok daugiau: https://bit.ly/36MMJCs

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ bandoma tarpusavio draudimo platforma.

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ nuostolius patyrusius „Ooniq“ klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

„Ooniq“ organizuotame seminare buvo aptartos draudimo inovacijos.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos dalyvis.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.