Naujienos

Publikuota: 2019-10-24

Šiandien yra ne tik Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena, bet ir svarbi data „Ooniq“ istorijoje – oficialiai startuoja mūsų tarpusavio draudimo platforma!

 

Pirminiame etape, kuris truks iki dviejų mėnesių, produktas bus prieinamas pakvietimus gavusiems vartotojams. Maždaug šimtas pirmųjų „Ooniq“ vartotojų turės galimybę išbandyti pirmąjį tokio tipo inovatyvų draudimo sprendimą Baltijos šalyse ir prisidėti prie jo tobulinimo.

 

„Noriu padėkoti fantastiškai „Ooniq“ komandai, kuri skyrė tiek jėgų ir laiko, kad šiandienos startas taptų realybe. Taip pat ačiū mus palaikančiai ir įkvepiančiai bendruomenei. Būti pirmiesiems yra visuomet sunku, todėl būtina turėti aiškią viziją ir užsidegusią komandą. „Ooniq“ visa tai turi, todėl su nekantrumu laukiame ateinančio naujo etapo“, – sakė Aleksandras Prochorovas, „Ooniq“ vadovas.

 

Apsilankykite mūsų atsinaujinusioje svetainėje: www.ooniq.lt

 

Sužinok daugiau apie Pasaulinę informacinių technologijų plėtros dieną: https://bit.ly/36b0qem

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

Dalyvavimas Lietuvos banko bandomojoje finansinių inovacijų aplinkoje buvo vienas svarbiausių etapų vystant tarpusavio draudimo platformą.

„Ooniq“ komandos narys profesorius Tomas Krilavičius spalio 7 d. lankėsi „Žinių radijo“ eteryje.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos alumnas.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.