top of page
Anchor 1

Naujienos

Publikuota: 2019-10-02

„Ooniq“ vyriausiasis projektų vadovas Levaldas Zigmantas svečiavosi radijo stoties „M-1 Plius“ laidoje „Inovacijų kodas“, kur pasakojo apie mūsų sprendimą ryto auditorijai.

Levaldas – projektų valdymo profesionalas ir technologijų entuziastas, daugiau nei 10 metų dirbantis telekomunikacijų, draudimo ir švietimo sektoriuose. Laidoje „Inovacijų kodas” Levaldas pasakojo, jog jau senovės Kinijoje žmonės suprato, kad geriausia laikytis išvien. Šiandien, nepaisant technologinės pažangos, įprastos draudimo paslaugos veikia lyg iš tiesų būtų užstrigusios amžiuje, kai bendruomenės nauda dar nebuvo atrasta. Mes žvelgiame į ateitį, todėl sujungėme amžių išmintį su šiuolaikinėmis inovacijomis ir sukūrėme tarpusavio draudimo platformą. 

 

Tarpusavio draudimas yra inovatyvi draudimo rizikos valdymo paslauga, veikianti bendruomenės principu. Narių įnešamos lėšos kaupiamos bendrame fonde, o ištikus bėdai kartu su bendruomenės nariais sprendžiama dėl žalos atlyginimo. Pirmiausia, mūsų komanda išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių savininkams sukūrė sprendimą, kuris kardinaliai skiriasi nuo tradicinio draudimo. Jei nutraukus narystę lieka nepanaudotų lėšų – didžioji jų dalis grįžta į vartotojo sąskaitą. Skirtingai nei tradiciniuose draudimo produktuose, klientų sumokėtos lėšos priklauso jiems, o ne draudimo įmonėms.

„Inovacijų kodas“ – išskirtinis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros laidų ciklas klausytojams, besidomintiems pažangiausiomis technologijomis ir naujausiomis idėjomis. Laida supažindina su įdomiausiais ir labiausiai įkvepiančiais Lietuvos verslo sprendimais bei pristato pasaulyje pripažintus lietuvių kūrėjų produktus ir paslaugas.

Sužinok daugiau: https://bit.ly/2pj3vbd

Abstract Structure

Reguliuojamas tarpusavio draudimas sieks tapti alternatyva įprastam draudimui, padidinti pasiūlą ir konkurenciją.

Abstract Structure

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ išbandyta pirmoji inovacija – tarpusavio draudimo platforma.

Abstract Structure

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

bottom of page