Naujienos

Publikuota: 2019-09-18

Lietuva vertinama kaip šalis esanti inovacijų avangarde, kuri jau tapo finansinių technologijų centru Europos Sąjungoje ir kuri toliau sėkmingai stiprina savo finansinių technologijų įmonių ekosistemą. „Ooniq“ didžiuojasi galimybe jau ne pirmą kartą atstovauti Lietuvą tarptautinėje arenoje!

 

Rugsėjo pirmąją savaitę „Ooniq“ vadovas, Aleksandras Prochorovas, kartu su bendraminčiais iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros keliavo po Kiniją, kur dalyvavo Lietuvos vyriausybės suorganizuotose konferencijose Guangdžou, Šendženo ir Honkongo miestuose.

 

Delegacijoje dalyvavo Jekaterina Rojaka, ekonomikos ir inovacijų viceministrė, Lietuvos Respublikos ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionytė, Arūnas Karlonas, Ričardas Valančiauskas ir kiti Lietuvos atstovai.

 

Konferencijose pristatėme Lietuvą kaip puikią šalį verslui, plėtrai ir investavimui bei patikimą verslo partnerį. Konferencijose dalyvavo vietinio verslo atstovai, Kinijos vyriausybės nariai, investuotojai. Džiaugiamės, kad susirinko labai daug dalyvių ir buvo didelis susidomėjimas Lietuva. Keletas kiniškų finansinių technologijų įmonių išreiškė norą pasirinkti Lietuvą kaip šalį iš kurios būtų vykdoma plėtra į kitas Europos Sąjungos šalis!

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ bandoma tarpusavio draudimo platforma.

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ nuostolius patyrusius „Ooniq“ klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

„Ooniq“ organizuotame seminare buvo aptartos draudimo inovacijos.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos dalyvis.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.