top of page
Anchor 1

Naujienos

Publikuota: 2019-09-18

Lietuva vertinama kaip šalis esanti inovacijų avangarde, kuri jau tapo finansinių technologijų centru Europos Sąjungoje ir kuri toliau sėkmingai stiprina savo finansinių technologijų įmonių ekosistemą. „Ooniq“ didžiuojasi galimybe jau ne pirmą kartą atstovauti Lietuvą tarptautinėje arenoje!

 

Rugsėjo pirmąją savaitę „Ooniq“ vadovas, Aleksandras Prochorovas, kartu su bendraminčiais iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros keliavo po Kiniją, kur dalyvavo Lietuvos vyriausybės suorganizuotose konferencijose Guangdžou, Šendženo ir Honkongo miestuose.

 

Delegacijoje dalyvavo Jekaterina Rojaka, ekonomikos ir inovacijų viceministrė, Lietuvos Respublikos ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionytė, Arūnas Karlonas, Ričardas Valančiauskas ir kiti Lietuvos atstovai.

 

Konferencijose pristatėme Lietuvą kaip puikią šalį verslui, plėtrai ir investavimui bei patikimą verslo partnerį. Konferencijose dalyvavo vietinio verslo atstovai, Kinijos vyriausybės nariai, investuotojai. Džiaugiamės, kad susirinko labai daug dalyvių ir buvo didelis susidomėjimas Lietuva. Keletas kiniškų finansinių technologijų įmonių išreiškė norą pasirinkti Lietuvą kaip šalį iš kurios būtų vykdoma plėtra į kitas Europos Sąjungos šalis!

Abstract Structure

Reguliuojamas tarpusavio draudimas sieks tapti alternatyva įprastam draudimui, padidinti pasiūlą ir konkurenciją.

Abstract Structure

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ išbandyta pirmoji inovacija – tarpusavio draudimo platforma.

Abstract Structure

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

bottom of page