Naujienos

Publikuota: 2019-09-04

Mes didžiuojamės, kad mūsų komandos nariai yra pripažinti savo srities ekspertai ir yra pakartotinai kviečiami pasidalinti įžvalgomis tarptautinėse konferencijose ir diskusijose.

„Ooniq“ vyriausiasis projektų vadovas Levaldas Zigmantas vėl dalinsis savo profesinėmis žiniomis apie dirbtinio intelekto panaudojimą draudimo srityje, šįkart diskusijų festivalyje „Būtent!“. Tai tema, kuri pritraukia vis daugiau dėmesio. Dirbtinis intelektas yra vienas iš svarbių „Ooniq“ sprendimų komponentų, kuris yra ypatingai efektyvus sprendžiant sukčiavimo problemą draudimo sektoriuje. Šios patirties dėka Levaldas pristatys naujausias dirbtinio intelekto ir draudimo industrijos įžvalgas.

Kasmetinis diskusijų festivalis „Būtent!“ auga ir lankytojus šiemet pasitiks dešimtyje Birštono erdvių, kuriose per dvi dienas įvyks virš 100 renginių ir diskusijų su daugiau nei 300 pranešėjų. Tikimasi, jog rugsėjo 6-7 dienomis festivalis pritrauks 8 tūkstančius lankytojų.

Džiaugiamės matydami augantį susidomėjimą „Ooniq“ sprendimu, kuris vienu metu yra ir inovatyvus, ir naudingas visuomenei!

Sužinok daugiau: https://bit.ly/2kipRHR

Lietuvos banko „smėlio dėžėje“ bandoma tarpusavio draudimo platforma.

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ nuostolius patyrusius „Ooniq“ klientus aptarnaus nuotoliniu būdu.

„Ooniq“ organizuotame seminare buvo aptartos draudimo inovacijos.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos dalyvis.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.