Naujienos

Publikuota: 2019-05-21

Susipažinkite su Dr. Tomu Talučiu – draudimo teisės ekspertu „Ooniq“ komandoje!

Tomas yra patyręs advokatas, turintis daugiau kaip 17 metų profesinės patirties viešajame ir privačiame sektoriuose. Tomas yra advokatų profesinės bendrijos „Tvins“ įkūrėjas ir vadovaujantis partneris. Kontora teikia teisines paslaugas verslo teisės srityje ir specializuojasi draudimo ir finansinių technologijų įmonių plėtros teisiniuose klausimuose.

Tomas unikalios patirties įgavo konsultuodamas žinomas Lietuvos ir užsienio draudimo įmones draudimo veiklos klausimais, žalų administravimo procesuose, sprendžiant ginčus, kylančius iš draudimo teisinių santykių, taip pat konsultuodamas klientus įvairiais finansinių paslaugų teikimo ir kapitalo rinkos klausimais.

Tomas yra dirbęs Lietuvos draudimo priežiūros komisijos vyriausiuoju teisininku ir Vertybinių popierių komisijos nariu. Džiaugiamės turėdami tokį ryškų narį „Ooniq“ komandos būryje!

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

Dalyvavimas Lietuvos banko bandomojoje finansinių inovacijų aplinkoje buvo vienas svarbiausių etapų vystant tarpusavio draudimo platformą.

„Ooniq“ komandos narys profesorius Tomas Krilavičius spalio 7 d. lankėsi „Žinių radijo“ eteryje.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos alumnas.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.