Naujienos

Publikuota: 2019-01-18

Šiandien viena labiausiai aptariamų technologinių temų – dirbtinis intelektas. Nors dirbtinis intelektas vystomas jau ne vieną dešimtmetį, jis tik pastaruoju metu pasiekė empirinį lygmenį ir yra pradedamas naudoti versle. Visuotinai sutariama, kad draudimas – viena tų rinkų, kurias dirbtinio intelekto pritaikymas negrįžtamai transformuos.

Savo žiniomis apie draudimo technologijų ir dirbtinio intelekto susiliejimą ir šios sinergijos perspektyvas Lietuvos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros renginyje „Dirbtinis intelektas ir Lietuvos ateitis“ dalinosi vyriausiasis „Ooniq“ projektų vadovas Levaldas Zigmantas. Pagrindinė jo žinia buvo trumpa – klasikiniam draudimui ir dirbtiniam intelektui anksčiau ar vėliau teks susidraugauti.

Tarpusavio draudimo platformą „Ooniq“ pristatysime pirmaujančioje finansinių technologijų parodoje „Hong Kong FinTech Week“!

Dalyvavimas Lietuvos banko bandomojoje finansinių inovacijų aplinkoje buvo vienas svarbiausių etapų vystant tarpusavio draudimo platformą.

„Ooniq“ komandos narys profesorius Tomas Krilavičius spalio 7 d. lankėsi „Žinių radijo“ eteryje.

Lietuvos banko bandomosios finansinių inovacijų aplinkos alumnas.

© 2019 UAB „Workpower“. Visos teisės saugomos.